Apple Watch Seria 6 GPS + Cellular Stal szlachetna 44 mm Złoty
Produkt odnowiony- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor: (niedostępny)
- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor: (niedostępny)
| Kolor | Złoty |
| Rozmiar koperty | 44 mm |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna |
| System operacyjny | watchOS |
| Pojemność baterii | 303 mAh |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Typ ekranu | LTPO OLED |
| Sieć | WiFi + 4G |
| Zgodność | iPhone 6s z systemem iOS 14 lub nowszym |
| Rozdzielczość ekranu | 448 x 368 |
| Sensory | Akcelerometr, żyroskop, czujnik oświetlenia, barometr, czujnik tętna (optyczny, elektryczny), kompas |
| Waga | 47.1 |
| Wysokość | 44 |
| Szerokość | 38 |
| Głębokość | 10.7 |
| Łączność | WiFi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.0, NFC, 4G |
| Uwagi | Proces pełnej odnowy uniemożliwia zagwarantowanie certyfikacji IP54 lub IP67, dlatego jest ona wyłączona z warunków gwarancji. |
| Producent | Apple |
| Rok wydania | 2020 |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania |
| Producent | Apple |
| Nazwa rejestrowa | Apple Inc. |
| Adres | One Apple Park Way 95014 Cupertino, Stany Zjednoczone |
| Kontakt: | https://support.apple.com/ |