Huawei Nova 8 8/128GB Srebrny
Produkt odnowiony- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor: (niedostępny)
- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor: (niedostępny)
| Kolor | Srebrny |
| Producent | Huawei |
| Rok wydania | 2020 |
| SIM | Dual-SIM |
| Pojemność baterii | 3800 mAh |
| Przekątna ekranu | 6.57" |
| Typ ekranu | OLED |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 32.0 MP |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 64.0 MP |
| Informacje dodatkowe | Drugi aparat 8.0 MP Obiektyw szerokokątny, Trzeci aparat 2.0 MP Makroobiektyw, Czwarty aparat 2.0 MP Głębia ostrości |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | HiSilicon Kirin 985, 1 x 2.58 GHz Cortex-A76 + 3 x 2.40 GHz Cortex-A76 + 4 x 1.84 GHz Cortex-A55 |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ złącza | USB-C |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Standard Bluetooth | 5.1 |
| Składany | Nie |
| Łączność | v802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1, NFC |
| Wysokość | 161.6 |
| Szerokość | 74.8 |
| Głębokość | 7.46 |
| Waga | 178 |
| Kod producenta | ANG-L21B |
| Uwagi | Proces pełnej odnowy uniemożliwia zagwarantowanie certyfikacji IP54 lub IP67, dlatego jest ona wyłączona z warunków gwarancji. |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania |
| Producent | Huawei |
| Nazwa rejestrowa | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adres | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Kontakt: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: Qualcomm Snapdragon 450, Pamięć wbudowana: 32 GB, Pamięć RAM: 3 GB, Pojemność baterii: 4000 mAh, Rok wydania: 2019
Procesor: HiSilicon Kirin 655, Pamięć wbudowana: 16 GB, Pamięć RAM: 3 GB, Pojemność baterii: 3000 mAh, Rok wydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 710 64bit, 4 x 2.20 GHz Cortex-A73 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Pamięć wbudowana: 64 GB, Pamięć RAM: 3 GB, Pojemność baterii: 3400 mAh, Rok wydania: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 710 64bit, 4 x 2.20 GHz Cortex-A73 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Pamięć wbudowana: 32 GB, Pamięć RAM: 3 GB, Pojemność baterii: 3400 mAh, Rok wydania: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 710 64bit, 4 x 2.20 GHz Cortex-A73 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, GPU: ARM Mali G51, Pamięć wbudowana: 128 GB, Pamięć RAM: 4 GB, Pojemność baterii: 3340 mAh, Rok wydania: 2019