Huawei Y7 Prime 2019 3/32GB Czarny
Produkt odnowiony- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
| Kolor | Czarny |
| Producent | Huawei |
| Rok wydania | 2019 |
| SIM | Dual-SIM |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Przekątna ekranu | 6.26" |
| Typ ekranu | IPS LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 1520 x 720 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 8.0 MP |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 13.0 MP |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Typ złącza | Micro-USB |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Standard Bluetooth | 4.2 |
| Składany | Nie |
| Łączność | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, LTE |
| Wysokość | 158.9 |
| Szerokość | 76.9 |
| Głębokość | 8.1 |
| Waga | 168 |
| Uwagi | Proces pełnej odnowy uniemożliwia zagwarantowanie certyfikacji IP54 lub IP67, dlatego jest ona wyłączona z warunków gwarancji. |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania |
| Producent | Huawei |
| Nazwa rejestrowa | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adres | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Kontakt: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: HiSilicon Kirin 655, Pamięć wbudowana: 16 GB, Pamięć RAM: 3 GB, Pojemność baterii: 3000 mAh, Rok wydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Pamięć wbudowana: 64 GB, Pamięć RAM: 4 GB, Pojemność baterii: 3340 mAh, Rok wydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Pamięć wbudowana: 64 GB, Pamięć RAM: 4 GB, Pojemność baterii: 3000 mAh, Rok wydania: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Pamięć wbudowana: 64 GB, Pamięć RAM: 4 GB, Pojemność baterii: 3000 mAh, Rok wydania: 2018