Samsung Galaxy J3 (2017) 16GB Zwart
Gereviseerde product- 12 maanden garantie
- 30 dagen om te retourneren
- Levering inbegrepen
Geselecteerde kleur:
- 12 maanden garantie
- 30 dagen om te retourneren
- Levering inbegrepen
Geselecteerde kleur:
| Kleur | Zwart |
| Fabrikant | Samsung |
| Uitgavejaar | 2017 |
| SIM | Dual-SIM |
| Batterijcapaciteit | 2400 mAh |
| Schermdiagonaal | 5.0" |
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermresolutie | 1280 x 720 |
| Schermvernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Resolutie van de frontcamera | 5.0 MP |
| Resolutie van de achtercamera | 13.0 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Procesor | Exynos 7570 |
| Ingebouwd geheugen | 16 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Aansluitingstype | Micro-USB |
| Draadloos opladen | Nee |
| Bluetooth-standaard | 4.2 |
| Opvouwbaar | Nee |
| Connectiviteit | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC, LTE |
| Hoogte | 143.2 |
| Breedte | 70.3 |
| Diepte | 8.2 |
| Gewicht | 142 |
| Inhoud van de verpakking | Oplaadkabel |
| Producent | Samsung |
| Geregistreerde naam | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Adres | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Contact: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Ingebouwd geheugen: 256 GB, RAM-geheugen: 12 GB, Batterijcapaciteit: 5000 mAh, Uitgavejaar: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Ingebouwd geheugen: 512 GB, RAM-geheugen: 12 GB, Batterijcapaciteit: 5000 mAh, Uitgavejaar: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Ingebouwd geheugen: 256 GB, RAM-geheugen: 8 GB, Batterijcapaciteit: 5000 mAh, Uitgavejaar: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Ingebouwd geheugen: 128 GB, RAM-geheugen: 8 GB, Batterijcapaciteit: 3900 mAh, Uitgavejaar: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Ingebouwd geheugen: 512 GB, RAM-geheugen: 12 GB, Batterijcapaciteit: 5000 mAh, Uitgavejaar: 2024