Samsung Galaxy X Cover 3 (1 SIM) 8GB Szary
Produkt odnowiony- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
| Kolor | Szary |
| Producent | Samsung |
| Rok wydania | 2015 |
| SIM | Single SIM |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Przekątna ekranu | 4.5" |
| Typ ekranu | PLS TFT LCD |
| Rozdzielczość ekranu | 800 x 480 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 2.0 MP |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 5.0 MP |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Marvell Armada PXA1908 |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Typ złącza | Micro-USB |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Standard Bluetooth | 4.1 |
| Składany | Nie |
| Łączność | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Wysokość | 132.9 |
| Szerokość | 70.1 |
| Głębokość | 10 |
| Waga | 154 |
| Uwagi | Proces pełnej odnowy uniemożliwia zagwarantowanie certyfikacji IP54 lub IP67, dlatego jest ona wyłączona z warunków gwarancji. |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania |
| Producent | Samsung |
| Nazwa rejestrowa | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Adres | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Kontakt: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Pamięć wbudowana: 256 GB, Pamięć RAM: 12 GB, Pojemność baterii: 5000 mAh, Rok wydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Pamięć wbudowana: 512 GB, Pamięć RAM: 12 GB, Pojemność baterii: 5000 mAh, Rok wydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Pamięć wbudowana: 256 GB, Pamięć RAM: 8 GB, Pojemność baterii: 5000 mAh, Rok wydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Pamięć wbudowana: 128 GB, Pamięć RAM: 8 GB, Pojemność baterii: 3900 mAh, Rok wydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Pamięć wbudowana: 512 GB, Pamięć RAM: 12 GB, Pojemność baterii: 5000 mAh, Rok wydania: 2024