Huawei P9 Lite 2017 (1 SIM) 16 ГБ Чорний
Відновлений продукт- 12-місячна гарантія
- 30 днів на повернення
- Доставка включена
вибраний колір:
- 12-місячна гарантія
- 30 днів на повернення
- Доставка включена
вибраний колір:
| Колір | Чорний |
| Виробник | Huawei |
| Рік випуску | 2017 |
| SIM | Single SIM |
| Ємність батареї | 3000 mAh |
| Діагональ екрана | 5.2" |
| Тип екрана | IPS LCD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Роздільна здатність фронтальної камери | 8.0 MP |
| Роздільна здатність основної камери | 12.0 MP |
| Операційна система | Android |
| Процесор | HiSilicon Kirin 655 |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Тип роз'єму | Micro-USB |
| Бездротова зарядка | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.1 |
| Складаний | Ні |
| Підключення | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Висота | 147.2 |
| Ширина | 72.9 |
| Глибина | 7.6 |
| Bara | 147 |
| Примітки | Повний процес реконструкції не дозволяє гарантувати сертифікацію IP54 або IP67, тому він виключається з умов гарантії. |
| Вміст упаковки | Charging cable |
| Виробник | Huawei |
| Зареєстрована назва | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Адреса | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Контактна інформація: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Процесор: Qualcomm Snapdragon 450, Вбудована пам'ять: 32 ГБ, Оперативна пам'ять: 3 ГБ, Ємність батареї: 4000 mAh, Рік випуску: 2019
Процесор: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Вбудована пам'ять: 64 ГБ, Оперативна пам'ять: 4 ГБ, Ємність батареї: 3340 mAh, Рік випуску: 2017
Процесор: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Вбудована пам'ять: 64 ГБ, Оперативна пам'ять: 4 ГБ, Ємність батареї: 3000 mAh, Рік випуску: 2018
Процесор: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Вбудована пам'ять: 64 ГБ, Оперативна пам'ять: 4 ГБ, Ємність батареї: 3000 mAh, Рік випуску: 2018