Samsung Galaxy X Cover 3 (1 SIM) 8 ГБ Сірий
Відновлений продукт- 12-місячна гарантія
- 30 днів на повернення
- Доставка включена
вибраний колір:
- 12-місячна гарантія
- 30 днів на повернення
- Доставка включена
вибраний колір:
| Колір | Сірий |
| Виробник | Samsung |
| Рік випуску | 2015 |
| SIM | Single SIM |
| Ємність батареї | 2200 mAh |
| Діагональ екрана | 4.5" |
| Тип екрана | PLS TFT LCD |
| Роздільна здатність екрана | 800 x 480 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Роздільна здатність фронтальної камери | 2.0 MP |
| Роздільна здатність основної камери | 5.0 MP |
| Операційна система | Android |
| Процесор | Marvell Armada PXA1908 |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 1,5 GB |
| Тип роз'єму | Micro-USB |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Стандарт Bluetooth | 4.1 |
| Складаний | Ні |
| Підключення | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Висота | 132.9 |
| Ширина | 70.1 |
| Глибина | 10 |
| Bara | 154 |
| Примітки | Повний процес реконструкції не дозволяє гарантувати сертифікацію IP54 або IP67, тому він виключається з умов гарантії. |
| Вміст упаковки | Charging cable |
| Виробник | Samsung |
| Зареєстрована назва | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Адреса | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Контактна інформація: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Процесор: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Вбудована пам'ять: 256 ГБ, Оперативна пам'ять: 12 ГБ, Ємність батареї: 5000 mAh, Рік випуску: 2024
Процесор: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Вбудована пам'ять: 512 ГБ, Оперативна пам'ять: 12 ГБ, Ємність батареї: 5000 mAh, Рік випуску: 2024
Процесор: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Вбудована пам'ять: 256 ГБ, Оперативна пам'ять: 8 ГБ, Ємність батареї: 5000 mAh, Рік випуску: 2023
Процесор: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Вбудована пам'ять: 128 ГБ, Оперативна пам'ять: 8 ГБ, Ємність батареї: 3900 mAh, Рік випуску: 2023
Процесор: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Вбудована пам'ять: 512 ГБ, Оперативна пам'ять: 12 ГБ, Ємність батареї: 5000 mAh, Рік випуску: 2024