Samsung Galaxy A40 64GB Blue
Prenovljen izdelek- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
| Barva | Moder |
| Proizvajalec | Samsung |
| Leto izdaje | 2019 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapaciteta baterije | 3100 mAh |
| Velikost zaslona | 5.9" |
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Ločljivost zaslona | 2340 x 1080 |
| Hitrost osveževanja zaslona | 60 Hz |
| Ločljivost sprednje kamere | 25.0 MP |
| Ločljivost zadnje kamere | 16.0 MP |
| Dodatne informacije | Second camera 5.0 MP Wide angle |
| Operacijski sistem | Android |
| Procesor | Samsung Exynos 7 Octa 7904 64bit, 2 x 1.80 GHz Cortex-A73 + 6 x 1.60 GHz Cortex-A53 |
| Vgrajeni pomnilnik | 64 GB |
| RAM pomnilnik | 4 GB |
| Vrsta priključka | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Ne |
| Standard Bluetooth | 5.0 |
| Zložljiv | Ne |
| Povezljivost | WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, NFC, ANT+ |
| Višina | 144.4 |
| Širina | 69.2 |
| Globina | 7.9 |
| Teža | 140 |
| Opombe | Postopek celovite obnove ne omogoča zagotavljanja certifikacije IP54 ali IP67, zato je ta izključena iz garancijskih pogojev. |
| Vsebina pakiranja | Charging cable |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 128 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 3900 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024