Samsung Galaxy A6 (2018) 32GB Črn
Prenovljen izdelek- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
| Barva | Črna |
| Proizvajalec | Samsung |
| Leto izdaje | 2018 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Velikost zaslona | 5.6" |
| Vrsta zaslona | Super AMOLED |
| Ločljivost zaslona | 1480 x 720 |
| Hitrost osveževanja zaslona | 60 Hz |
| Ločljivost sprednje kamere | 16.0 MP |
| Ločljivost zadnje kamere | 16.0 MP |
| Operacijski sistem | Android |
| Procesor | Exynos 7870 |
| Vgrajeni pomnilnik | 32 GB |
| RAM pomnilnik | 3 GB |
| Vrsta priključka | Micro-USB |
| Brezžično polnjenje | Ne |
| Standard Bluetooth | 4.2 |
| Zložljiv | Ne |
| Povezljivost | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC, LTE |
| Višina | 149.9 |
| Širina | 70.8 |
| Globina | 7.7 |
| Teža | 162 |
| Vsebina pakiranja | Polnilni kabel |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 128 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 3900 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024