Dell Latitude 3420 14" Core i5 2.4 GHz - SSD 256 GB - 16 GB - Win 11 Pro - Czarny
Produkt odnowiony- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
- Gwarancja 12 miesięcy
- 30 dni na zwrot
- Dostawa w cenie
Wybrany kolor:
| Producent | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| System operacyjny | Windows 11 PRO |
| Kolor | Czarny |
| Rok wydania | 2021 |
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Prędkość procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ i język klawiatury | QWERTY |
| Webcam | Tak |
| Złącza | HDMI, USB 3.2 A Gen 1, USB 3.2 C Gen 2, RJ-45, minijack 3,5 mm (audio) |
| Łączność | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standard Bluetooth | 4.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wodoodporność | Ze względu na proces odnawiania nie możemy zagwarantować zachowania oryginalnej wodoodporności na poziomie IP68. |
| Szerokość | 326 |
| Wysokość | 17.6 |
| Głębokość | 226 |
| Waga | 1520 |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania, Zasilacz |
| Producent | Dell |
| Nazwa rejestrowa | Dell Technologies Inc. |
| Adres | 1 Dell Way, Round Rock, Texas 78682‑7000, United States |
| Kontakt: | https://www.dell.com/support/home/ |
Pamięć wbudowana: 256 GB, Rok wydania: 2018, Pamięć RAM: 8 GB, Procesor: Intel Core i5-8350U
Pamięć wbudowana: 256 GB, Rok wydania: 2019, Pamięć RAM: 8 GB, Procesor: Intel Core i5‑8365U
Pamięć wbudowana: 256 GB, Rok wydania: 2019, Pamięć RAM: 16 GB, Procesor: Intel Core i5‑8365U
Pamięć wbudowana: 256 GB, Rok wydania: 2020, Pamięć RAM: 8 GB, Procesor: Intel Core i5-10310U
Pamięć wbudowana: 256 GB, Rok wydania: 2021, Pamięć RAM: 16 GB, Procesor: Intel Core i5-1135G7