Samsung Galaxy X Cover 4 (1 SIM) 16GB Črn
Prenovljen izdelek- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
| Barva | Siva |
| Proizvajalec | Samsung |
| Leto izdaje | 2017 |
| SIM | Single SIM |
| Kapaciteta baterije | 2800 mAh |
| Velikost zaslona | 5.0" |
| Vrsta zaslona | PLS TFT LCD |
| Ločljivost zaslona | 1280 x 720 |
| Hitrost osveževanja zaslona | 60 Hz |
| Ločljivost sprednje kamere | 5.0 MP |
| Ločljivost zadnje kamere | 13.0 MP |
| Operacijski sistem | Android |
| Procesor | Exynos 7570 |
| Vgrajeni pomnilnik | 16 GB |
| RAM pomnilnik | 2 GB |
| Vrsta priključka | Micro-USB |
| Brezžično polnjenje | Ne |
| Standard Bluetooth | 4.2 |
| Zložljiv | Ne |
| Povezljivost | WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC, LTE |
| Višina | 146.2 |
| Širina | 73.3 |
| Globina | 9.7 |
| Teža | 172 |
| Opombe | Postopek celovite obnove ne omogoča zagotavljanja certifikacije IP54 ali IP67, zato je ta izključena iz garancijskih pogojev. |
| Vsebina pakiranja | Charging cable |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 256 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 128 GB, RAM pomnilnik: 8 GB, Kapaciteta baterije: 3900 mAh, Leto izdaje: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vgrajeni pomnilnik: 512 GB, RAM pomnilnik: 12 GB, Kapaciteta baterije: 5000 mAh, Leto izdaje: 2024