Samsung Galaxy S23 FE 128GB Purple
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Farba | Fialová |
| Procesor | Samsung |
| Rok vydania | 2023 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapacita batérie | 4500 mAh |
| Uhlopriečka obrazovky | 6.4" |
| Typ obrazovky | AMOLED |
| Rozlíšenie obrazovky | 2340 x 1080 |
| Obnovovacia frekvencia obrazovky | 120 Hz |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 10.0 MP |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 50.0 MP |
| Doplňujúce informácie | Second camera 12.0 MP Ultra wide angle, Third camera 8.0 MP Tele lens |
| Operačný systém | Android |
| Procesor | Samsung Exynos 2200 64bit, 1 x 2.80 GHz Cortex-X2 + 3 x 2.52 GHz Cortex-A710 + 4 x 1.82 GHz Cortex-A510 |
| Vstavaná pamäť | 128 GB |
| RAM pamäť | 8 GB |
| Typ konektora | USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Štandard Bluetooth | 5.3 |
| Skladací | Nie |
| Konektivita | WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, NFC, 5G |
| Výška | 158 |
| Šírka | 76.5 |
| Hĺbka | 8.2 |
| Hmotnosť | 209 |
| Poznámky | Proces úplnej renovácie neumožňuje zaručiť certifikáciu IP54 alebo IP67, preto je vylúčená zo záručných podmienok. |
| Obsah balenia | Charging cable |
| Výrobce | Samsung |
| Registrovaný název | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Adresa | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Kontakt: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 256 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 512 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 256 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 128 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 3900 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 512 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024