Huawei P9 Lite 2017 (1 SIM) 16GB Zwart
Gereviseerde product- 12 maanden garantie
- 30 dagen om te retourneren
- Levering inbegrepen
Geselecteerde kleur:
- 12 maanden garantie
- 30 dagen om te retourneren
- Levering inbegrepen
Geselecteerde kleur:
| Kleur | Zwart |
| Fabrikant | Huawei |
| Uitgavejaar | 2017 |
| SIM | Single SIM |
| Batterijcapaciteit | 3000 mAh |
| Schermdiagonaal | 5.2" |
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 |
| Schermvernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Resolutie van de frontcamera | 8.0 MP |
| Resolutie van de achtercamera | 12.0 MP |
| Besturingssysteem | Android |
| Procesor | HiSilicon Kirin 655 |
| Ingebouwd geheugen | 16 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB |
| Aansluitingstype | Micro-USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Bluetooth-standaard | 4.1 |
| Opvouwbaar | Nee |
| Connectiviteit | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Hoogte | 147.2 |
| Breedte | 72.9 |
| Diepte | 7.6 |
| Gewicht | 147 |
| Opmerkingen | Door de volledige renovatie kan de IP54- of IP67-certificering niet worden gegarandeerd; daarom is deze uitgesloten van de garantievoorwaarden. |
| Inhoud van de verpakking | Charging cable |
| Producent | Huawei |
| Geregistreerde naam | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adres | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Contact: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: Qualcomm Snapdragon 450, Ingebouwd geheugen: 32 GB, RAM-geheugen: 3 GB, Batterijcapaciteit: 4000 mAh, Uitgavejaar: 2019
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Ingebouwd geheugen: 64 GB, RAM-geheugen: 4 GB, Batterijcapaciteit: 3340 mAh, Uitgavejaar: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Ingebouwd geheugen: 64 GB, RAM-geheugen: 4 GB, Batterijcapaciteit: 3000 mAh, Uitgavejaar: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Ingebouwd geheugen: 64 GB, RAM-geheugen: 4 GB, Batterijcapaciteit: 3000 mAh, Uitgavejaar: 2018