Huawei P9 Lite 2017 (1 SIM) 16GB Črn
Prenovljen izdelek- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
- 12-mesečna garancija
- 30 dni za vračilo
- Dostava vključena v ceno
Izbrana barva:
| Barva | Črna |
| Proizvajalec | Huawei |
| Leto izdaje | 2017 |
| SIM | Single SIM |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Velikost zaslona | 5.2" |
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Hitrost osveževanja zaslona | 60 Hz |
| Ločljivost sprednje kamere | 8.0 MP |
| Ločljivost zadnje kamere | 12.0 MP |
| Operacijski sistem | Android |
| Procesor | HiSilicon Kirin 655 |
| Vgrajeni pomnilnik | 16 GB |
| RAM pomnilnik | 3 GB |
| Vrsta priključka | Micro-USB |
| Brezžično polnjenje | Da |
| Standard Bluetooth | 4.1 |
| Zložljiv | Ne |
| Povezljivost | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Višina | 147.2 |
| Širina | 72.9 |
| Globina | 7.6 |
| Teža | 147 |
| Opombe | Postopek celovite obnove ne omogoča zagotavljanja certifikacije IP54 ali IP67, zato je ta izključena iz garancijskih pogojev. |
| Vsebina pakiranja | Charging cable |
Procesor: Qualcomm Snapdragon 450, Vgrajeni pomnilnik: 32 GB, RAM pomnilnik: 3 GB, Kapaciteta baterije: 4000 mAh, Leto izdaje: 2019
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vgrajeni pomnilnik: 64 GB, RAM pomnilnik: 4 GB, Kapaciteta baterije: 3340 mAh, Leto izdaje: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vgrajeni pomnilnik: 64 GB, RAM pomnilnik: 4 GB, Kapaciteta baterije: 3000 mAh, Leto izdaje: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vgrajeni pomnilnik: 64 GB, RAM pomnilnik: 4 GB, Kapaciteta baterije: 3000 mAh, Leto izdaje: 2018