Huawei P20 Lite 4/64GB Sakura Pink
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Farba | Ružový |
| Procesor | Huawei |
| Rok vydania | 2018 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Uhlopriečka obrazovky | 5.8" |
| Typ obrazovky | IPS TFT |
| Rozlíšenie obrazovky | 2280 x 1080 |
| Obnovovacia frekvencia obrazovky | 60 Hz |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 16.0 MP |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 16.0 MP |
| Doplňujúce informácie | Second camera: 2 Mpix |
| Operačný systém | Android |
| Procesor | HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53 |
| Vstavaná pamäť | 64 GB |
| RAM pamäť | 4 GB |
| Typ konektora | USB-C |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Štandard Bluetooth | 4.2 |
| Skladací | Nie |
| Konektivita | WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, NFC |
| Výška | 148.6 |
| Šírka | 71.2 |
| Hĺbka | 7.4 |
| Hmotnosť | 145 |
| Kód výrobcu | ANE-LX1 |
| Poznámky | Proces úplnej renovácie neumožňuje zaručiť certifikáciu IP54 alebo IP67, preto je vylúčená zo záručných podmienok. |
| Obsah balenia | Charging cable |
| Výrobce | Huawei |
| Registrovaný název | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adresa | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Kontakt: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3340 mAh, Rok vydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3000 mAh, Rok vydania: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 980 64bit, 2 x 2.60 GHz Cortex-A76 + 2 x 1.92 GHz Cortex-A76 + 4 x 1.80 GHz Cortex-A55, GPU: Mali-G76 MP10, Vstavaná pamäť: 128 GB, RAM pamäť: 6 GB, Kapacita batérie: 3650 mAh, Rok vydania: 2019