Huawei Y7 Prime 2019 3/32GB Čierny
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Farba | Čierna |
| Procesor | Huawei |
| Rok vydania | 2019 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Uhlopriečka obrazovky | 6.26" |
| Typ obrazovky | IPS LCD |
| Rozlíšenie obrazovky | 1520 x 720 |
| Obnovovacia frekvencia obrazovky | 60 Hz |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8.0 MP |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 13.0 MP |
| Operačný systém | Android |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Vstavaná pamäť | 32 GB |
| RAM pamäť | 3 GB |
| Typ konektora | Micro-USB |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Štandard Bluetooth | 4.2 |
| Skladací | Nie |
| Konektivita | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, LTE |
| Výška | 158.9 |
| Šírka | 76.9 |
| Hĺbka | 8.1 |
| Hmotnosť | 168 |
| Poznámky | Proces úplnej renovácie neumožňuje zaručiť certifikáciu IP54 alebo IP67, preto je vylúčená zo záručných podmienok. |
| Obsah balenia | Charging cable |
| Výrobce | Huawei |
| Registrovaný název | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adresa | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Kontakt: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: HiSilicon Kirin 655, Vstavaná pamäť: 16 GB, RAM pamäť: 3 GB, Kapacita batérie: 3000 mAh, Rok vydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3340 mAh, Rok vydania: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3000 mAh, Rok vydania: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3000 mAh, Rok vydania: 2018