Huawei Y7 Prime 2019 3/32GB Černý
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Barva | Černá |
| Výrobce | Huawei |
| Rok vydání | 2019 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Úhlopříčka obrazovky | 6.26" |
| Typ obrazovky | IPS LCD |
| Rozlišení obrazovky | 1520 x 720 |
| Frekvence obnovování obrazovky | 60 Hz |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8.0 MP |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13.0 MP |
| Operační systém | Android |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Vestavěná paměť | 32 GB |
| Operační paměť | 3 GB |
| Typ konektoru | Micro-USB |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Standard Bluetooth | 4.2 |
| Skládací | Ne |
| Konektivita | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, LTE |
| Výška | 158.9 |
| Šířka | 76.9 |
| Hloubka | 8.1 |
| Hmotnost | 168 |
| Poznámky | Kompletní proces renovace znemožňuje zaručit certifikaci IP54 nebo IP67, proto je z podmínek záruky vyloučen. |
| Obsah balení | Charging cable |
| Výrobce | Huawei |
| Registrovaný název | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Adresa | G1, HUAWEI Industrial Base, Bantian, Longgang District, Shenzhen 518129 P.R. China |
| Kontakt: | https://consumer.huawei.com/en/support/ |
Procesor: HiSilicon Kirin 655, Vestavěná paměť: 16 GB, Operační paměť: 3 GB, Kapacita baterie: 3000 mAh, Rok vydání: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vestavěná paměť: 64 GB, Operační paměť: 4 GB, Kapacita baterie: 3340 mAh, Rok vydání: 2017
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vestavěná paměť: 64 GB, Operační paměť: 4 GB, Kapacita baterie: 3000 mAh, Rok vydání: 2018
Procesor: HiSilicon Kirin 659 64bit, 4 x 2.36 GHz Cortex-A53 + 4 x 1.70 GHz Cortex-A53, Vestavěná paměť: 64 GB, Operační paměť: 4 GB, Kapacita baterie: 3000 mAh, Rok vydání: 2018