iPhone 14 Plus 128GB Hviezdna Biela
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Farba | Biela |
| Vstavaná pamäť | 128 GB |
| Procesor | Apple |
| Kapacita batérie | 4325 mAh |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12.0 MP |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 12.0 MP - ultraszerokokątny |
| Typ obrazovky | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky | 6.7" |
| Rozlíšenie obrazovky | 2778 x 1284 |
| Rok vydania | 2022 |
| RAM pamäť | 6 GB |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| SIM | Dual-SIM (eSIM, Nano-SIM) |
| Operačný systém | iOS |
| Typ konektora | Lightning |
| Konektivita | WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 NFC, UWB, 5G |
| Štandard Bluetooth | 5.3 |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Vodoodolnosť | Vzhľadom na proces renovácie nemôžeme zaručiť zachovanie pôvodnej vodoodolnosti IP68. |
| Skladací | Nie |
| Výška | 160.8 |
| Šírka | 78.1 |
| Hĺbka | 7.8 |
| Hmotnosť | 203 |
| Obsah balenia | Charging cable |
| Výrobce | Apple |
| Registrovaný název | Apple Inc. |
| Adresa | One Apple Park Way 95014 Cupertino, Estados Unidos |
| Kontakt: | https://support.apple.com/ |
Procesor: Apple A17 Pro, Vstavaná pamäť: 128 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 3274 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Apple A13 Bionic, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3110 mAh, Rok vydania: 2019
Procesor: Apple A18 Pro, Vstavaná pamäť: 128 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 3582 mAh, Rok vydania: 2024
Procesor: Apple A17 Pro, Vstavaná pamäť: 256 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 3274 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Apple A13 Bionic, Vstavaná pamäť: 64 GB, RAM pamäť: 4 GB, Kapacita batérie: 3110 mAh, Rok vydania: 2019