Samsung Galaxy J3 (2017) 16GB Čierny
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Farba | Čierna |
| Procesor | Samsung |
| Rok vydania | 2017 |
| SIM | Dual-SIM |
| Kapacita batérie | 2400 mAh |
| Uhlopriečka obrazovky | 5.0" |
| Typ obrazovky | Super AMOLED |
| Rozlíšenie obrazovky | 1280 x 720 |
| Obnovovacia frekvencia obrazovky | 60 Hz |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5.0 MP |
| Rozlíšenie zadného fotoaparátu | 13.0 MP |
| Operačný systém | Android |
| Procesor | Exynos 7570 |
| Vstavaná pamäť | 16 GB |
| RAM pamäť | 2 GB |
| Typ konektora | Micro-USB |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
| Štandard Bluetooth | 4.2 |
| Skladací | Nie |
| Konektivita | WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, NFC, LTE |
| Výška | 143.2 |
| Šírka | 70.3 |
| Hĺbka | 8.2 |
| Hmotnosť | 142 |
| Obsah balenia | Nabíjací kábel |
| Výrobce | Samsung |
| Registrovaný název | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Adresa | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Kontakt: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 256 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 512 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 256 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 128 GB, RAM pamäť: 8 GB, Kapacita batérie: 3900 mAh, Rok vydania: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vstavaná pamäť: 512 GB, RAM pamäť: 12 GB, Kapacita batérie: 5000 mAh, Rok vydania: 2024