Samsung Galaxy A5 2016 (1 SIM) 16GB Černý
Renovovaný produkt- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
- Záruka 12 měsíců
- 30 dní na vrácení zboží
- Doprava v ceně
Vybraná barva:
| Barva | Černá |
| Výrobce | Samsung |
| Rok vydání | 2016 |
| SIM | Single SIM |
| Kapacita baterie | 2900 mAh |
| Úhlopříčka obrazovky | 5.2" |
| Typ obrazovky | Super AMOLED |
| Rozlišení obrazovky | 1920 x 1080 |
| Frekvence obnovování obrazovky | 60 Hz |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5.0 MP |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13.0 MP |
| Operační systém | Android |
| Procesor | Exynos 7580 |
| Vestavěná paměť | 16 GB |
| Operační paměť | 2 GB |
| Typ konektoru | Micro-USB |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Standard Bluetooth | 4.1 |
| Skládací | Ne |
| Konektivita | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, NFC, LTE |
| Výška | 144.8 |
| Šířka | 71 |
| Hloubka | 7.3 |
| Hmotnost | 155 |
| Obsah balení | Nabíjecí kabel |
| Výrobce | Samsung |
| Registrovaný název | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Adresa | 129 Samsung-Ro Maetan-3dong Yeongtong-gu Suwon, South Korea |
| Kontakt: | https://www.samsung.com/pl/support/contact/ |
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vestavěná paměť: 256 GB, Operační paměť: 12 GB, Kapacita baterie: 5000 mAh, Rok vydání: 2024
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vestavěná paměť: 512 GB, Operační paměť: 12 GB, Kapacita baterie: 5000 mAh, Rok vydání: 2024
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vestavěná paměť: 256 GB, Operační paměť: 8 GB, Kapacita baterie: 5000 mAh, Rok vydání: 2023
Procesor: Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy 64bit, 1 x 3.36 GHz Kryo Prime + 4 x 2.80 GHz Kryo Gold + 3 x 2.00 GHz Kryo Silver, Vestavěná paměť: 128 GB, Operační paměť: 8 GB, Kapacita baterie: 3900 mAh, Rok vydání: 2023
Procesor: Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy 64bit, 1 x 3.39 GHz Kryo Prime + 3 x 3.15 GHz Kryo Gold + 2 x 2.96 GHz Kryo Gold + 2 x 2.27 GHz Kryo Silver, Vestavěná paměť: 512 GB, Operační paměť: 12 GB, Kapacita baterie: 5000 mAh, Rok vydání: 2024